Вітальні слова Предстоятелю з нагоди його інтронізації та ювілею

Протягом тижня лунали вітальні адреси Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію з нагоди його інтронізації та 40-річного ювілею.

Свого Предстоятеля вітала професорсько-викладацька корпорація, аспіранти, студенти та співробітники Київської православної богословської академії, духовенство з різних куточків України, представники державної влади і місцевого самоврядування, очільники громадських організацій, інтелігенція.

Усі бажали Його Блаженству міцного здоров’я, допомоги Божої в Предстоятельському служінні й усіх благих починаннях.

Так, настоятель Свято-Димитрівської парафії смт. Бузова прот. Богдан Тимошенко разом з сином свящ. Олександром Тимошенком передали в дар Митрополиту унікальну ікону св. вмч. Юрія Переможця. Ця гуцульська народна ікона виконана у стилі косівської мальованої кераміки на кахлях. Особливістю цього зображення є довгі вуса і гуцульське вбрання святого вершника на коні, якими звичайні народні майстри прагнули зобразити все святе ближчим і зрозумілішим до свого люду. Саме це, – щоб Церква за роки правління Митрополита Епіфанія стала доступнішою, ближчою і зрозумілішою для нашого народу – і побажав прот. Богдан Тимошенко з кліром Свято-Димитрівського храму етнографічного комплексу «Українське село» з Київщини.

Також Блаженнішого Митрополита привітала громада м. Фастів на чолі з настоятелем Свято-Миколаївської парафії прот. Михаїлом Данилівим. У стінах духовної школи лунали не лише слова вітань, але й мелодійна народна пісня, у якій оспівується незламний характер українського народу, його жага до свободи і справедливості.

Днями, до Києва прибула громада м. Переяслав, щоб привітати свого архіпастиря. Очолив делегацію настоятель храму Святого рівноапостольного князя Володимира м. Переяслав прот. Іван Будняк.

Блаженнішого владику привітав Завідувач кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка НУБіП України, доктор ветеринарних наук, профессор Мельник Олег Петрович. Разом з ним до вітань долучилися: доктор ветеринарних наук, профессор кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка НУБіП України Рудик Станіслав Костянтиновия; доктор ветеринарних наук, профессор кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка НУБіП України Костюк Володимир Кіндратович; кандидат ветеринарних наук, старший викладач кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка НУБіП України Мельник Олексій Олегович; аспірантка кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка НУБіП України Волощук Оксана Володимирівна; начальник управління Держпродспживслужби, головний ветеринарний інспектор Хорольського району Полтавської області Бурлака Григорій Михайлович, супроводжуючий деоегацію Фесенко Анатолій Іванович.

Слова вітань в адресу Митрополита висловив також будівничий храму Святого рівноапостольного князя Володимира у м. Переяслав Саулко В’ячеслав Володимирович.

Після вітальних слів і переданих подарунків була зроблена спільна світлина.

фото – свящ. Іван Сидор

Прес-служба Київської митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)