Викладачі, студенти та аспіранти КПБА привітали митрополита Епіфанія з Інтронізацією та ювілеєм

4 лютого 2019 р. професорсько-викладацька корпорація, аспіранти, студенти та співробітники Київської православної богословської академії привітали Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, ректора КПБА, з інтронізацією на Київський митрополичий престол та 40-річним ювілеєм. Ці, уже історичні події, відбулися днем раніше.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Перший проректор КПБА прот. Олександр Трофимлюк, декан, завідувачі кафедрами, викладачі і студенти – кожен від усієї душі побажав Його Блаженству міцного здоров’я, допомоги Божої в Предстоятельському служінні й усіх благих починаннях.

У свою чергу Митрополит Епіфаній подякував за теплі слова вітань і закликав кожного й надалі невтомно працювати на ниві служіння Богу, Україні та єдиній помісній Українській Православній Церкві.

Приємною несподіванкою стала поява у стінах академії офіційної делегації від Вселенського Патріархату: митрополита Галльського Еммануїла, Екзарха Вселенського Патріарха в Афінах митрополита Адріанопольського Амфілохія, ігумена афонського монастиря Ксенофонт архімандрита Алексія та інших священнослужителі, які завітали до Митрополита Епіфанія саме в той момент, коли викладачі і студенти вітали свого ректора і Архіпастиря.

Одним великим хором усі проспівали Митрополиту Епіфанію «Многії літа», після чого була зроблена спільна світлина.