Маємо виховувати молодь на засадах християнської моралі, – Предстоятель

Підростаюче покоління українців варто виховувати на засадах християнської моралі, аби надмірна секуляризація суспільства не призвела до втрати духовної основи, що є фундаментом для потужної України. Таку думку висловив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час «Острог-FORUM 2019» у Національному університеті «Острозька академія» в день 25-ої річниці з дня відновлення роботи знаменитого навчального закладу.

«Ми з болем сприймаємо секуляризацію молоді в нашому суспільстві, тому перед нами і сьогодні стоїть завдання всілякими способами досягнути того, щоб наше підростаюче покоління, яке розпочало формуватися зокрема і в системі нової української школи, виховувалося на засадах християнської моралі», – зазначив Митрополит у своєму виступі.

Блаженнійший також підкреслив ту важливу роль, яку відіграла академія у становленні вищої духовної освіти в Україні, адже саме Острозька академія ще у 2007-му році розпочала підготовку фахівців за спеціальністю «Богослів’я» на магістерському рівні вищої освіти. «Як Ви знаєте, вища духовна освіта й вищі духовні навчальні заклади до ухвалення нового Закону України «Про вищу освіту» в 2014 році перебували за межами загальноукраїнського освітнього процесу. Проте «Острозька академія» ще в 2007 році змогла пройти процедуру ліцензування і розпочала підготовку таких фахівців. Це дозволило багатьом студентам і випускникам Рівненської духовної семінарії, а також священно- й церковнослужителям Рівненської та інших суміжних єпархій Православної Церкви України здобути вищу освіту й відповідні документи державного зразка», – додав Предстоятель.

Нагадаємо, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 12 квітня 2019 року відвідує  місто Острог з першим архіпастирським візитом. В Острозі Митрополит завітав до Національного університету «Острозька академія» з нагоди 25-річного ювілею з моменту відновлення роботи навчального закладу.

фото – Андрій Сидор

Прес-служба Київської митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)