Війна на Сході завершиться тоді, коли українці об’єднаються і будуть сильними, – Митрополит Епіфаній

Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся з дітьми із ліцею-інтернату «Патріот», який є комунальним закладом Київської обласної ради у Переяслав-Хмельницькому. Діти охоче запитували Митрополита Епіфанія про його студентські роки, служіння Богу та людям, а також про завершення війни на Сході України.

Відповідаючи на запитання Предстоятель розповів, що українці нині будують свою незалежну Помісну Українську Православну Церкву, яка є духовною основою та фундаментом сильної європейської демократичної України.

«Війна завершиться тоді, коли ми будемо єдині та сильні, бо ворог рахується із сильними. Тому ми й прагнемо стати повноцінним членом Європейського союзу та вступити в НАТО», – сказав Митрополит Епіфаній.

Упродовж розмови виявилося, що серед  дітей є й ті, батьки яких загинули захищаючи Україну від агресора. «Ваші батьки віддали життя за волю, за віру і за свободу України й ми вдячні нашим славним Героям, адже вони віддали найдорогоцінніший скарб, яким володіє людина, і цим вони проявили любов не тільки до своєї Батьківщини, але й до кожного із нас», – зазначив Предстоятель.

Митрополит Епіфаній нагородив Благословенною грамотою директора ліцею-інтернату Василя Козія.

На завершення зустрічі ліцеїст Богдан Гуленко виконав пісню про Бога та Україну. Блаженнійший Владика закликав дітей молитися, навчатися, багато читати й подарував кожному книги.

фото – свящ. Іван Сидор

Прес-служба Київської митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)