Митрополит Епіфаній відвідав поранених захисників України

31 січня 2019 р. Митрополит Київський і всієї України Епіфаній завітав до Національного військово-медичного клінічного центру.

Метою візиту Предстоятеля було бажання зустрітись з мужніми захисниками нашої Батьківщини, які виконуючи свій військовий обов‘язок отримали поранення під час бойових дій на сході України.

Предстоятель подякував нашим воїнам за героїзм і жертовний подвиг захисту рідної землі. Всім пораненим військовослужбовцям владика вручив подарунки та молитовники.

Глава Української Православної Церкви запевнив у всебічні підтримці наших захисників зі сторони Церкви: «З перших днів неоголошеної війни на теренах східної України Православна церква завжди матеріально і духовно опікувалася нашими мужніми захисниками. В мене, як у Предстоятеля, є обов’язок допомагати, відвідувати і надихати хлопців, які постраждали під час захисту України. У нашої Церкви є завдання – опікуватися воїнами-героями. В подальшому будемо робити ще багато добрих справ для військовослужбовців. Я бажаю усім захисникам здоров’я, сили, непереможного духу та справедливої перемоги над ворогом» – зазначив митрополит Епіфаній.

Блаженніший побажав воїнам швидкого одужання та повернення до своїх родин, які з нетерпінням чекають своїх героїв.

Після відвідування поранених, Митрополит Епіфаній разом з начальником медичного центру генерал-майором Казмирчуком Анатолієм Петровичем та його заступниками полковниками Лашиним Олександром Івановичем та Перовим Геннадієм Борисовичем обговорили плани для подальшої співпраці Церкви і медичним центром у галузі підтримки військово-медичної корпорації та військовослужбовців, які проходять лікування в шпиталі.

Предстоятель також відвідав госпітальний храм, де вже протягом 20 років у медичного персоналу та пацієнтів шпиталю є можливість брати участь у  богослужіннях та отримувати духовну підтримку. Настоятель храму прот. Олег Скнар розповів владиці про специфіку служіння у госпітальному храмі, а також переповів подальші плани щодо діяльності парафії у справі спасіння не лише людських душ, але й тіл.

 

фото – Андрій Сидор