Предстоятель зустрівся з делегацією Джорджтаунського університету

6 березня 2019 р. Предстоятель Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з директором Центру Берклі у справах релігії, миру та міжнародних справ Джорджтаунського університету (Вашингтон, США) Шоном Кейсі.

У зустрічі також узяв участь старший науковий співробітник Центру Берклі, професор кафедри соціології та теології університету Хосе Казанова та проректор із зовнішніх зв’язків Українського католицького університету Олег Турій.

Шон Кейсі розповів про діяльність університету, спрямовану на досягнення справедливого і мирного світу за допомогою поглиблення знань задля розв’язання проблем на перетині релігії й глобальних справ.

Професор наголосив на готовності Університету Джорджтауна поглиблювати співпрацю з Українською Церквою. «Ми радіємо, що ви є Предстоятелем Української Православної Церкви та сподіваємося на тісну співпрацю», – сказав він.

Сторони обговорили актуальну релігійну ситуацію в Україні та світі, розвиток міжконфесійного діалогу в нашій державі.

«Ми відкриті до спілкування та діалогу. Моя місія полягає в тому, щоб об’єднати православних в Україні навколо єдиної Церкви через любов та виконання Божих заповідей», – запевнив Блаженнійший митрополит Епіфаній.

фото – свящ. Іван Сидор

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)