Предстоятель зустрівся з багатодітною родиною переселенців з Донбасу

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 8 березня 2019 року зустрівся з багатодітною родиною Родікових. Свого часу Володимир та Діана Родікові створили дитячий будинок сімейного типу і мають дванадцятеро дітей, семеро з яких – прийомні.

Під час розмови, яка відбулася у залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії, родина переселенців розповіла Блаженнійшому Владиці про свої життєві перипетії та побут. Зокрема, гості поділилися подробицями свого переїзду з окупованого Донбасу. Сім’я встигла покинути Макіївку до прибуття російських танків,  однак поплатилася за свою патріотичну позицію будинком. Невідомі спалили його невдовзі після від’їзду родини, залишивши на обгорілих стінах образливі антиукраїнські написи.

Своєю чергою, Митрополит Епіфаній, відповідаючи на запитання гостей, розказав про своє навчання та шлях до служіння в Церкві. На завершення невимушеного спілкування Владика роздав дітлахам подарунки та побажав родині добробуту і процвітання. Проте, і родина Родікових не прийшла з порожніми руками і перед початком зустрічі Володимир подарував Предстоятелю глечик меду та сувеніри, які діти зробили власноруч.

Зазначимо, Владика не вперше зустрічається з сім’єю Родікових. Минулого місяця Митрополит Епіфаній охрестив дев’ятьох дітей цієї родини.

фото – свящ. Іван Сидор

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)