Митрополит Епіфаній зустрівся з парафіянами храму в місті Дубляни

Блаженнійший Митрополит Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви вчора зустрівся з парафіянами храму Успіння Пресвятої Богородиці в місті Дубляни Львівської області.

Спілкуючись з парафіянами, Блаженнійший подякував їм за молитви та спільну діяльність, що стали великою допомогою у становленні єдиної Помісної Православної Церкви України. «Кожна парафія, якщо це зразкова парафія – це ніби цеглинка в основі нашої єдиної Помісної Православної Церкви», – зазначив Предстоятель.

Під час розмови Блаженнійший висловив сподівання, що спільними зусиллями, з вірою в Бога, спільною молитвою, всі ми зможемо розбудовувати потужну і незалежну українську державу, яка буде жити в мирі.

Нагадаємо, Блаженнійший Митрополит Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 10-11 квітня перебував у Львові з першим архіпастирським дводенним візитом. Напередодні Митрополит Епіфаній відслужив ранню з великим покаянним каноном прп. Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії.

фото – Андрій Сидор

Прес-служба Київської митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)