Митрополит Епіфаній став почесним доктором НПУ ім.М.П.Драгоманова

7 березня 2019 р. у приміщенні Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулася церемонія вручення диплома Почесного доктора Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

Предстоятеля супроводжував ректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк.

Під час церемонії владика подякував за честь і висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці між українським православ’ям та університетом.

Рішення Вченої ради про присвоєння звання Почесного доктора Митрополиту Епіфанію оголосив проректор з наукової роботи університету професор Григорій Мирославович Торбін.

Диплом Почесного доктора Блаженнійшому Митрополиту вручив ректор НПУ ім. М. П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко.

Після вручення Митрополит Епіфаній виступив з промовою: «Дякую всім вам за цю велику честь бути Почесним доктором славного Національного педагогічного університету імені Драгоманова і сподіваюся, що надалі ми будемо поглиблювати нашу співпрацю», – сказав Предстоятель Церкви.

«Ми до цього часу робили багато добрих справ у напрямку розбудови української богословської думки, у цьому університеті неодноразово проводилися конференції, дискусії, ми співпрацювали та надалі будемо співпрацювати заради нашого спільного майбутнього», – запевнив Митрополит Епіфаній.

До вітальних слів був запрошений Президент України (2005-2010) Віктор Андрійович Ющенко і проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів НПУ ім. М. П. Драгоманова Ігор Георгійович Вєтров.

На завершення пролунало музичне привітання у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

фото – свящ. Іван Сидор

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)