Sermons

Primate’s Sermon on the Sunday of the Prodigal Son

Primate’s Sermon on the Sunday of the Prodigal Son

29 March 2019

4 лютого 2019 р. у другу підготовчу неділю до великого посту, яка називається Неділею про блудного сина, Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив уставні богослужіння.

23 лютого 2019 р., ввечері, у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі Митрополит Епіфаній звершив Всенічне бдіння.

Його Блаженству співслужив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Макарівський Ізяслав, єпископ Херсонський і Каховський Борис, намісник Свято-Феодосійського монастиря архімандрит Макарій, всечесна братія обителі, а також священики з різних куточків України, які прибули до Києва зі своїми юними парафіянами на Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

У недільний день, 24 лютого 2019 р., Предстоятель Православної Церкви України у Золотоверхій обителі очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого.

За богослужінням Його Блаженству архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, співслужив намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Макарівський Ізяслав, єпископ Херсонський і Каховський Борис, намісник Свято-Феодосійського монастиря архімандрит Макарій, насельники монастиря і прибуле духовенство.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший владика виголосив проповідь, у якій розповів про значення євангельської події у нашому житті.

Після Літургії Митрополит Епіфаній у співслужінні єпископату і духовенства звершив літію за спокій душ спочилих першоієрархів Української Автокефальної Православної Церкви – Патріарха Димитрія (Яреми), який упокоївся 25 лютого 2000 р. і Митрополита Мефодія (Кудрякова), який відійшов 24 лютого 2015 р.

Після молитви Митрополит Епіфаній благословив усіх вірян.

фото – Андрій Сидор

Прес-служба Київської митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)